O nas

PORTAL NaHaczyku.PL

Portal NaHaczyku.pl jest to działalność niekomercyjna, którą zajęła się grupa młodych zapalonych wędkarzy z myślą o innych kolegach-pasjonatach. NaHaczyku.pl aktualnie tworzony jest przez grupę 5 osób w wieku 20-25 lat. Mamy zamiar stworzyć nietuzinkowy serwis o szeroko pojętej tematyce WĘDKARSTWO. Prganiemy aby nasz cel, którym jest serwis wędkarski tworzony przez wędkarzy – dla wędkarzy wyrósł na godny uwagi wędkarski ząkątek w sieci. Cała idea serwisu jest prosta, każdy kto chce się podzielić z kims innym informacjami jakie posiada nt. wędkarstwa – ma ów możliwość dzięki naszemu serwisowi.

Usługi w serwisie dostępne są bezpłatnie. Wszelkiego rodzaju reklamy dają jedynie (a właściwie jeszcze nic nie dają) możliwość utrzymywania tak dużego serwisu w wersji online przez 24h/dobe.

Jeżeli chcesz wstąpić w szranki naszej redakcji – nie zwklekaj. Każdy redaktor otrzyma dostęp do wszystkich informacji z „pierwszej ręki”.

Na wstępie pragniemy dostarczyć jedynie proste a zarazem fachowe informację ze świata wędkarskiego z czasem mamy zamiar udostępniać coraz to nowe innowacje – jakich nigdzie w sieci nie znajdziecie.

Zawarliśmy współpracę z pewną grupą zapalonych wędkarzy na terenie polski i innych krajów naszego globu.

Dalej będziemy kontynuować naszą misję, którą jest TWORZENIE WĘDKARSKIEGO ZAKĄTKA W SIECI TWORZONEGO PRZEZ WĘDKARZY DLA NICH SAMYCH.

Koledzy wędkarze, łączmy się…

Pozdrawiamy, Redakcja

UWAGA: Niestety serwis NaHaczyku.pl w przeglądarce Internet Explorer może wyświetlać się zniekształcony. Do lepszego przeglądania iternetu polecamy przeglądarke FireFox.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *